علی هاشمی و هدایت هاشمی

برادران بازیگر ، علی هاشمی در کنار برادرش هدایت هاشمی

رقابتی ترسناک

علی هاشمی یکی دیگر از بازیگران سریال کامیون هست. او این روزها مشغول بازی در سریال سرباز به کارگردانی هادی مقدم دوست است که یک اثر ملودرام اجتماعی است.

او درباره نقشش در سریال کامیون به جام‌جم می‌گوید: سریال سرباز کمدی نیست و قصه‌ای جدی دارد. همچنین شخصیت‌پردازی به گونه‌ای است که نزدیک به افراد جامعه هست. به همین دلیل دلم می‌خواست بعد از این کار جدی یک سریال کمدی بازی کنم.

تا این‌که آقای اطیابی پیشنهاد بازی در سریال کامیون را داد که البته این روزها مشغول بازی در فیلم سینمایی او به نام انفرادی هستم. از سوی دیگر وقتی متوجه شدم آقای مهدی هاشمی در این سریال بازی می‌کنند خیلی خوشحال شدم. چون سال 90 جایزه جشنواره تئاتر فجر را از دست او گرفتم و برایم افتخار بزرگی است همکاری در کنار استاد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا پخش این سریال در ایام نوروز هم در انتخاب شما موثر بود؟ توضیح می‌دهد: واقعیت این است که رقابت کار سخت و ترسناکی است، آن هم با سریالی همچون پایتخت که همه شخصیت‌های این سریال برای مردم آشنا هستند. البته جنس طنز سریال کامیون متفاوت با پایتخت است و مطمئن هستم این سریال را هم مردم دوست دارند، چون جذابیت‌های خودش را دارد. من هم در این سریال نقش یک دانشجو را بازی می‌کنم.

­

روزنامه جام جم - راننده فوتبالیست

روزنامه جام جم - سید مسعود اطیابی

روزنامه جام جم - رقابتی ترسناک

سریال ,بازی ,کامیون ,هاشمی ,هم ,یک ,این سریال ,سریال کامیون ,در سریال ,بازی در ,است که

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

توضیحات ومطالب ورزشی وبلاگ لیمولند |‌ Limooland سواد رسانه ای تولید و پخش پلیور ریز بافت ارزان قیمت من، پس از تو ! مسجد امیرالمومنین علی علیه السلام مهرگان قزوین تعلیم وتربیت ‌، موفقیت و پشتکار در راه علم حفاظ رودیواری متمایز بودن در تمیزی خانه و خودرو دانلود نمونه سوالات کارگر عمومی اسکلت ساز درجه 3